Den Haag
Senior
36 uur per week
12 months
Startdatum op 1 mei
Verlopen
18 Dagen geleden
Logo van COA
COA

Senior Mendix Developer

Functieomschrijving

Het Team Opvang & Keten richt zich op beheer, onderhoud en (ver)nieuwbouw van de systemen die in het primaire proces van het COA worden gebruikt. Deze systemen worden in huis ontwikkeld en beheerd. 

Het team werkt op een Agile/Scrum wijze en is georganiseerd in meerdere multidisciplinaire teams waarbij de competenties via gildes zijn verenigd. Binnen een team zijn informatieanalisten, applicatie beheerders, ontwikkelaars en testers aanwezig. Het is een hecht team van professionals, gericht op verbetering, waar volop ruimte is voor nieuwe ideeën.

Als sr. Mendix Developer binnen het COA werk je mee aan de verdere ontwikkeling van bestaande en nieuwe applicaties. Op basis van het proces, de requirements en user-stories vanuit de business werk je use cases uit en zet deze om in hoogwaardige Mendix toepassingen. Je ontwikkelt tevens workflows (microflows) en koppelingen aan het back-end systeem via API’s. 

Werkomgevinng

  • Werkwijze: Agile/Scrum met vaste ceremonies en multidisciplinaire teams.
  • Team: hecht, professioneel en gericht op continue verbetering met ruimte voor nieuwe ideeën.
  • Inzetvorm: deze rol is niet beschikbaar voor ZZP/Freelance (alleen detachering/loondienst)

Functie-eisen

  • HBO/WO werk- en denkniveau; 
  • 5 jaar werkervaring in softwareontwikkeling in combinatie met Mendix; 
  • Gecertificeerd Mendix business engineer; 
  • Ervaring met werken in klantgerichte omgevingen, met dagelijkse interactie met de klant, het werken met klanten on-site; 
  • Ervaring met complexe Business Modellering; 
  • Gecertificeerd en ruime ervaring met SCRUM en Agile; 
  • Ervaring met UX/UI is een pré;
  • Kennis van Java is (zware) pré;
  • Kennis van de COA-organisatie is een pré; 
  • Kennis van SQL-server is een pré; 
  • Kennis van test automatisering (APM, ATS en Menditect) is een pré.

Competenties

  • Sterk communicatieve vaardigheden
  • Resultaatgerichtheid
  • Analytische vaardigheden en een gestructureerde werkhouding
Bedrijfsinformatie:
COA staat voor Centraal Orgaan opvang asielzoekers. COA is verantwoordelijk voor de opvang van asielzoekers en begeleiden hen naar een toekomst in Nederland of het land van herkomst. Men werkt daarbij nauw samen met de andere organisaties binnen de vreemdelingenketen zoals de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) en de Dienst Terugkeer en Vertrek (DT&V). Alle partners hebben hun eigen taken en verantwoordelijkheden.

Zelfstandig bestuursorgaan
Het COA is een zelfstandig bestuursorgaan (zbo) en voert de taken uit die zijn vastgelegd in de Wet Centraal Orgaan opvang asielzoekers (Wet COA). De organisatie legt verantwoording af aan de staatssecretaris van Justitie en Veiligheid.