Den Haag
Senior
36 uur per week
Startdatum op 1 juni
Verlopen
15 Dagen geleden
Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport

Lead Operations (Netwerk, Infra en Architectuur)

Opdrachtomschrijving:

Als Lead Operations Netwerk, Infra en Architectuur ben je eindverantwoordelijk voor de beheersbaarheid van de software-, netwerk- en infrastructuurarchitectuur binnen de organisatie. Je waarborgt de kwaliteit en beheersbaarheid van de IT-omgeving en fungeert als brug tussen operations en de development teams. Daarnaast ben je een leider binnen het operations team en speel je een cruciale rol bij het managen van incidenten en waarborgen van compliance en security. Onderstaande activiteiten behoren tot de dagelijkse werkzaamheden.

Gewenste profiel:

Je bent een ervaren en omgevings-sensitieve professional die z’n weg weet te vinden binnen complexe trajecten. Je bent zichtbaar binnen de organisatie en neemt proactief initiatief om verbeteringen door te voeren. Je bent ondernemend, zelfstandig, stelt veel vragen, denkt vooruit en bewaakt zowel team- als organisatiedoelen. Je staat stevig in je schoenen en verbinding aan te gaan binnen een team van zeer senior ontwikkelaars en technisch beheerders. Je kunt complexe ontwerpen helder uitleggen aan zowel het development team als minder technische stakeholders. Daarnaast heb je ervaring in Agile projectomgevingen en weet je effectief te schakelen in een dynamische werkomgeving. Je bent flexibel, je bent de lead van een team met operationele verantwoordelijkheid die soms snel om actie vraagt en ook regelmatig buiten kantoortijden moet opereren.

Gevraagd:

• Je beschikt over WO werk- en denkniveau.

• Je hebt minimaal 10 jaar ervaring met self-hosted infrastructuren (Linux, Ansible) en met softwareontwikkeling zoals (Python, PHP, Git en basiskennis front-end).

• Je hebt ervaring in een soortgelijke functie en hebt ervaring met het aansturen van technische

professionals en het coördineren van de werkzaamheden.

Functiewensen:

• Minimaal 5 jaar ervaring met netwerkbeheer en certificaatmanagement.

• Minimaal 5 jaar ervaring met cybersecurity, cryptografie en firewallbeheer.

• Hands-on ervaring met moderne softwareontwikkeling, CI/CD en DevOPS maar ook afzonderlijke (database)-beheer teams.

• Ervaring met werken via de CLI.

• Ervaring in vertaling van functionele requirements naar secure IT-architectuur en oplossingen die 24×7 moeten draaien.

• Het is een pré indien je ervaring hebt met ISO/NEN-normen