Rotterdam
Medior
40 uur per week
Startdatum op 1 september
Verlopen
97 Dagen geleden

Ervaren Functioneel Beheerder Osiris

Algemene omschrijving

Bij de Hogeschool Rotterdam (HR) staat Informatievoorziening & Technologie (I&T) midden in een pad van ingrijpende wijzigingen, die voortkomen uit een periode van stevige groei en veranderende positionering van I&T binnen HR. De afgelopen jaren is, mede ingegeven door de coronapandemie, de behoefte aan digitalisering en digitale oplossingen binnen HR zeer sterk gegroeid. Dit heeft voor I&T geresulteerd in een sterke groei van bekostiging en een sterke groei van formatie. De afgelopen periode is geconcludeerd dat de vraag naar digitalisering (nieuwe behoeften resulterend in projecten die het landschap veranderen) en de vraag over digitalisering (governance in context van een sterk groeiend strategisch belang) zo groot worden, dat de huidige manier van werken en structuur niet langer houdbaar is. Onlangs zijn de eerste acties uit een groeiplan voor de afdeling ingezet. Dit groeiplan voorziet verschillende interventies die

nodig zijn om een toekomstbestendig te zijn als afdeling.

Dit betekent dat er momenteel ook veel posities in te vullen zijn in de afdeling. Net als ieder bedrijf en instelling, is de zoektocht naar intern personeel een mooie uitdaging. We hebben als Hogeschool en afdeling I&T echter mooie uitdagingen voor medewerkers te bieden, waarin eenieder kan bijdragen aan ,ooie projecten voor onderwijs, onderzoek en bedrijfsvoering en nieuwe state-of the art ICT oplossingen.

De afdeling I&T van de Hogeschool Rotterdam staat voor mooie uitdagingen die bijdragen aan de digitaliseringsvraagstukken van de toekomst van het onderwijs. Maar ook in het hier en nu vinden er belangrijke implementaties plaats die het onderwijs en de ondersteuning helpen te verbeteren. Bijvoorbeeld de implementatie van een nieuw Learning Managementsysteem, de overgang Osiris on premiss naar een Saas oplossing, een nieuw studenteninschrijf-applicatie, vernieuwing van de HRM applicatie. Slechts een paar voorbeelden van de grote en belangrijke projecten waar I&T hard mee aan de slag is. De sourcing van deze projecten gebeurt met eigen mensen en een flexibele schil. We voorzien dat als deze zaken straks allemaal in beheer genomen gaan worden we dat niet langer kunnen met het huidig aantal medewerkers.

Functie eisen

  • HBO-werk- en denkniveau.
  • Minimaal 3 jaar relevante werkervaring als Functioneel beheerder Osiris binnen een Hoger onderwijsinstelling of universiteit
  • Ervaring met Osiris Zaak
  • Ervaring met Osiris inschrijf is een pre
  • Testervaring, eventueel gebruik Testmonitor
  • Ervaring met Topdesk
  • Kennis van ITIL, Bisl, scrum, PRINCE2, Six Sigma en webapplicaties.
  • Thuis in administratieve organisaties bij voorkeur in het onderwijs.
  • Interesse in het verder professionaliseren van beheerprocessen op basis van BISL, TMAP en ITIL.